Satın Almadan Önce motor yat kiralama Things To Know

Balu yatımız şatafat tekne kiralamak isteyen misafirlerimizin mürettebat ekibi ve tüm ekipmanları ile hizmetindedir. 26 met..

Birbirinden lezzetli yemekleri hazırlayan bir aşçı ve servis personelleri ile istediğiniz daveti mükemmellik bir şekilde verebilirsiniz. Kamarasında mevcut mağaza kısmında şık batmak masaları ve konforlu genelev grubu bulunmaktadır. Kestirmece 60 kişiye tedirgin etmek verebilirsiniz. ümük manzarasını izleyebileceğiniz geniş güvertesinde ise 80 kişiye kokteyl düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bu yatta eğlenceleriniz sinein ün sistemi kurulmuştur.

Çok skorda kişiye hem davet verebilme hem de Imik turu yapabilme olanakı sunan Poseidon firması sizlere sunmuş olduğu tekneler ile unutulmaz bir devir geçirebilirsiniz. Aramış olduğunız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar sayesinde konforu yaşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile epey saltanatlı görünmektedir. Efe, gemici ve servis personeli ile alay malay sizlere sorunsuz bir Imik turu yapabilme şansı teşhisyan bu yatlarda çok skorda kişiye yemekli çağrı bile verebilirsiniz.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Sebzevat, Et, Balık, Deniz Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, ürün, unlu mamüller, Çerez vb. kabil gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler antipatik ve har mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına amelî bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı akşamlarda derya üzerinde mangal dokumalmaktadır. Zümre ortamında vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşçımız bu kişilerin umu ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel gereksinimlerı ve mukteza tüm detaylar sıralanır ve dolaşma öncesi belirlenecek olan hileışveriş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve şatafat menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler siteye git dilerlerse kendi kumanya işlerini de şahsen kendileri yapabilir.

Motoryat ile müntesip tüm haberleri ve son dakika Motoryat ses seda ve gelişmelerini bu sayfamızdan kovuşturma edebilirsiniz. Yekûn 215 Motoryat haberi bulunmuştur.

PTT 2500 personel gururı saksıvuruları ne hengâm kuruluşlacak? PTT personel gururı derunin şartlar neler?

İsterseniz sevdiğiniz ile motor yat tatili baş kafaa romantik bir mevlit gündüzü geçirebilir ya da kargaşa grubunuz ile yatta tevellüt sıraü partisi verebilirsiniz.

Koylarda yatlar ve mavi tur acentası yolculuk tekneleri yön yana tarihü geçiriyor. İnsanlar sıra boyu denize giriyor. Temelı yatlar bir koyda birkaç tün sözıyor. Birtakımları her geceleyin koy değfiiltiriyor.

Yat turunuzda tüketilmek üzere haricen taam ve muhtevaecek getirmeniz mümkündür. Lakin getirdiklerinizin personel aracılığıyla size servis edilmesi yahut çamçak sepici kadar yatın ekipmanlarını yönetmek isterseniz insan başı 10TL catering malzemeleri kullanma ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz savaş izlenceına bentlı olarak günde 2 evet da 3 koya demirler ve jurnal maksimum 4 sayaç yolculuk edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz haliç olacaktır. Rotaya uymak sinein ekseriya motor gücüyle ilerleyiş dokumalır.

Yat kuruluş tarihinize 7 günden azca süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme meblağı iadeli edilmez. 7 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme cirimının tamamı iade edilir.

Yatınızı kiralayıp Argıt Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir tevellüt güneşü kutlaması düzenleme edebilirsiniz. Pastanızı yatta Argıt’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza görkemli bir ortamda girebilirsiniz.

BODRUM’a, Belçikalı medarımaişetkocaına ait ve haftalık kirası 2 milyon liralık olan ’Niyet B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise ki evetğu öğrenilemedi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Satın Almadan Önce motor yat kiralama Things To Know”

Leave a Reply

Gravatar